Mila 624

Mila 624
Mila 624
Mila 624
Mila 624
Mila 624Mila 624Mila 624Mila 624
Rozměry Rozměry 2

Nadčasový desing.. variabilita.. komfort sezení..

Německá značková sedací souprava. 

Mila - Stoff / Leder 624 - krásná ležérní sedací souprava do moderně zařízeného obýváku. U tohoto modelu se snoubí neotřelý nadčasový desing s velkou variabilitou komfortu sezení. Tu zajišťují funkce jako je polohování opěrek zad a rukou. Funkční části sedací soupravy poskytují pohodlnou polohu při sezení/ležení jen v několika okamžicích. Všechny opěrky zad i rukou jsou standardně polohovací. Při sklopení opěrky se zvětší celková hloubka o cca 30 cm.

Funkční díly zvětšují vnitřní prostor pro odpočinek, relaxaci, siestu atd.. Nastavitelné opěrky umožňují jednoduše a rychle upravit sedací soupravu tak, aby odpovídala okamžité potřebě po určitém typu odpočinku.

Překvapí Vás pohodlným sedákem typu SOFT. Pocit pohodlí je umocněný pro oko příjemně tvarovanou opěrkou na ruce, která má ve zvednuté poloze ideální sklon pro opření zad. V kombinaci s hloubkou sedáku, sklonem a výškou zad, flexibilitě díky funkcím je milovníky relaxace považována za nadstandardně komfortní.

Sedací soupravu si můžete seskládat ze samostatně stojící pohovek, popř. i s taburetkou a do různých rohových variant.

Složení sedáku typu SOFT:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna

Tento model je plný překvapení, které Vás zaujmou na první pohled - a to jste si do sedačky ješte nesedli...

Vzhled a pohodlí je podpořené ješte nekompromisní kvalitou, sedačka v sobě snoubí všechny zručnosti a kvalitativní charakteristiky dobrého jména sedacích souprav PONSEL.

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.