Hamilton 149

Hamilton 149
Hamilton 149
Hamilton 149
Hamilton 149
Hamilton 149Hamilton 149Hamilton 149Hamilton 149
Rozměry Rozměry 2

Moderní styl současné doby

Německá značková sedací souprava. 

Hamilton - Stoff / Leder 149 - sedací souprava, která se vyrábí v pevné verzi nebo s rozkládací pohovkou (díl -31, -38, -39) a úložným prostorem v rohových dílech. Pro uspokojení širšího spektra zákazníků bylo vyvzorováno několik různých na prostor nenáročných rohových elementů (díly -46,-47,-56,-57,-58,-59), které poskytují komfort pro odpočinek díky funkci polohování opěrky zad a zároveň úložný prostor navíc.

Příjemný vzhled podtrhne a doplní pružinová výplň typu Classic spring tohoto modelu, která zajistí pevné a pohodlné sezení a ležení při odpočinku. Tento systém výplně používá firma Ponsel již desítky let. Jedná se o klasickou pružinovou výplň s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra), nehrozí tedy jako u starých sedacích souprav protržení potahu pružinou.

Luxusní vzhled příjemně doplní kontrastní štepování dle široké nabídky vzorkovnice nití. Pro konzervativní zákazníky je možné mít štepování v barvě potahu.

Sedací souprava se vyrábí také ve verzi trojpohovka, dvojpohovka, křeslo, hocker (taburet) nebo jako sestava do U.

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • Vysoko elastická PU pěna

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.