Monaco 619

Monaco 619
Monaco 619
Monaco 619
Monaco 619Monaco 619Monaco 619
Rozměry

Exkluzivní, extravagantní.. 

Vystavená na showroomu v OC Global Point PRAHA

Moderní německá značková sedací souprava

Monaco - Stoff / Leder 619 - nevšední designová sedací souprava, která Vás překvapí pohodlným sedákem typu SOFT. Je ideální pro příznivce klasického sezení bez bonellového roštu. Výplň sedáku tedy tvoří kvalitní studená pěna, která je podložena vlnovci. Pocit pohodlí je umocněný polohovatelnými opěrkami zad v ceně sedací soupravy a pro oko příjemně tvarovanou opěrkou na ruce, která má ideální výšku pro pohodlné opření při relaxaci. V kombinaci s hloubkou sedáku a sklonem a výškou zad je zákazníky ať menšího či většího vzrůstu považována za vysoce komfortní. Při sklopení vzniká velká ložná plocha, kterou ocení nejenom návštěvy pro přespání, ale také celá rodina při chvílích pohody plných her a odpočinku. Sedací soupravu si můžete seskládat ze samostatně stojící pohovek, popř. i s taburetem, a do různých rohových variant.

Složení sedáku typu SOFT:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Vysoko elastická PUR pěna

Tento model je plný překvapení, které Vás zaujmou na první pohled - a to jste si do sedačky ješte nesedli...

Vzhled a pohodlí je podpořené ješte nekompromisní kvalitou, sedačka v sobě snoubí všechny zručnosti a kvalitativní charakteristiky dobrého jména sedacích souprav PONSEL.

Vstoupit do prodejny můžete ZDE:

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslnické výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je zcela realizovaná v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kultůru a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale také její šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedacích souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

  

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5 letou zárukou, mnoha elementů, z kterých se dá u dané sedací soupravy seskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2016 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.