Tulsa 185

Tulsa 185
Tulsa 185
Tulsa 185
Tulsa 185Tulsa 185Tulsa 185
Rozměry sedací soupravy

Sedačky s funkcí relax - sedačka TULSA S/L 185

Německá značková sedací souprava

TULSA WALLFREE - Stoff / Leder 185 - designová sedací souprava, která Vás překvapí pohodlným sedákem typu SOFT. Pocit pohodlí je umocněný elektrickou funkcí Relax. Funkce Relax Vám umožňuje polohovat opěrky hlavy a nohou pomocí dvouzónového skrytého ovládání. V kombinaci s hloubkou sedáku a sklonem a výškou zad je zákazníky ať menšího či většího vzrůstu považována za vysoce komfortní. 

NOVINKA - Exkluzivně vystavená na showroomu v OC Global Point PRAHA a v Brně (areál Brno car)

Poznámky k dalším možnostem sedací soupravy:

 • volitelné nohy:
  kovové - chrom nebo alu
  dřevěné nohy z bukového nebo dubového dřeva - možnost moření
  výška nohou - 12 cm
 • volitelná funkce výsuvu sedáků:
  polohování opěrky na hlavu (manuální funkce / elektrická funkce)
  relax funkce (elektrický výsuv na nohy a polohování opěrky na hlavu - dvouzónové ovládání)
  elektrický výsuv sedáku senzorem
  polohování opěrky ruk
 • taburet:
  rozměr 50 x 60 cm
  rozměr 88 x 68 cm
 • volitelné polštáře:
  polštář 38 x 38 cm
  polštář 52 x 52 cm
  bederní polštář 47 x 27 cm

Sedací souprava se vyrábí také jako samostatně stojící pohovky s možností křesla a ve variantě do U. Potahový materiál se dá vhodně doplnit o okrasný šev ve vybraných barvách. Toto kontrastní štepování je u sedací soupravy TULSA samozřejmostí, v případě zájmu se vyrabí i v barvě potahu (nekontrastní). 

Složení sedáku typu SOFT:

 • Vlnovce
 • Netkaný potah
 • Elastická studená pěna
 • Vysoce elastická PU pěna

Tento model je plný překvapení, které Vás zaujmou na první pohled - a to jste si do sedačky ješte nesedli...

Vzhled a pohodlí je podpořené ješte nekompromisní kvalitou, sedačka v sobě snoubí všechny zručnosti a kvalitativní charakteristiky dobrého jména sedacích souprav PONSEL.

Vstoupit do prodejny můžete ZDE:

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslnické výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je zcela realizovaná v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kultůru a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale také její šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedacích souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

  

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5 letou zárukou, mnoha elementů, z kterých se dá u dané sedací soupravy seskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2016 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

Sedací soupravy s funkcí relax - TULSA - relaxační funkce - Ponsel, Sedací soupravy s funkcí relax - TULSA - relaxační funkce - Ponsel, Kontrastní štepování

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.