Milano 927

Milano 927
Milano 927
Milano 927
Milano 927
Milano 927
Milano 927Milano 927Milano 927Milano 927Milano 927
Rozměry

Exkluzivně vystavený na pobočce v Praze (OC Global Point)

Moderní styl současné doby

Německá značková sedací souprava. 

Milano - Stoff / Leder 927 - moderní sedací souprava, která má v ceně nastavitelné opěrky na hlavu, které zajistí pohodlné sezení i vyšším zákazníkům. Pro příznivce ležérního stylu jsou ideální volbou díly -871, -878, -879, které se vyrábí s funkcí manuálního povýsuvu sedáku. Díky této funkci se hloubka sedu zvětší cca o 15 cm. Jedinečným a praktickým dílem u rohových sestav je XL otoman (-863, -864), který není zakončen opěrkou na ruce. Vhodným doplňkem k tomuto dílu jsou přístavné stolky -MT1 (kovový) a -T4 (MDF deska), na které při Vašem odpočinku odložíte jakoukoliv drobnost (knihu, časopis, notebook, hry atd.) a občerstvení. Velkou výhodou je možnost volby dvou typů (tvarů) opěrek na ruce a funkce polohování opěrek na ruce, kterou ocení nejenom vášniví čtenáři, ale také milovníci ležérního stylu užívání sedací soupravy. Zákazník tak může ovlivnit konečný vzhled sedací soupravy a zvýšit své pohodlí při jejím užívání. Kromě standardního švu v barvě potahu si pro ozvláštnění a vylepšení vzhledu sedačky může náročnější zákazník vybrat i z několika barev okrasného štěpování, které je v ceně. Pocit příjemného pohodlí je zajištěn sedákem typu Classic spring s klasickými pružinami. Tento systém používá firma Ponsel již desítky let. Jedná se o klasickou pružinovou výplň s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra), nehrozí tedy jako u starých sedacích souprav protržení potahu pružinou.

Sedací souprava se vyrábí také ve verzi trojpohovka, dvojpohovka, křeslo, hocker (taburet) nebo jako sestava do U.

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • Vysoko elastická PU pěna

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Milano 927, Milano 927, Milano 927

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.