Celano R

Celano R
Celano R
Celano R
Celano R
Celano R
Celano RCelano RCelano RCelano RCelano R
Rozměry

Klasický styl současné doby

Německá značková sedací souprava. 

Celano - Stoff / Leder 345 - klasická sedací souprava. Pro příznivce ležérního stylu jsou ideální volbou polohovací opěrky na ruce, kterou ocení nejenom vášnivý čtenáři. Pro milovníky komfortu při užívání sedací soupravy jsou v nabídce elementy -71, -78 a -79 s manuální funkcí povýsuvu sedáků.

Pocit příjemného pohodlí je zajištěn sedákem typu Classic spring s klasickými pružinami. Tento systém používá firma Ponsel již desítky let. Jedná se o klasickou pružinovou výplň s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra), nehrozí tedy jako u starých sedacích souprav protržení potahu pružinou.

Sedací souprava se vyrábí také ve verzi trojpohovka, dvojpohovka, křeslo, hocker (taburet) nebo jako rohová sestava, popř. do U.

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • Vysoko elastická PU pěna

                    

Německá firma PONSEL patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu.

Firma Albert PONSEL je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Od roku 2012 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL
Za roky 2013 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav PONSEL v ČR

 

Celano 345, Celano 345, Celano 345, Celano 345, Celano 345, Celano 345, Celano 345,

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.