Vienna R

Vienna R
Vienna R
Vienna R
Vienna R
Vienna RVienna RVienna RVienna R
Rozměry Rozměry 2

Svěží klasický styl současné doby.. Harmonický design.. Nečekaná funkčnost.. Maximální komfort..

Německá značková sedací souprava...

100% německá preciznost a vysoká kvalita = dlouhá životnost.

Vienna - Stoff / Leder 267 - má příjemné křivky, které vyloženě zvou k odpočinku. Asymetrické sedáky vytváří pohodlný a velkorysý prostor pro relaxaci a chvíle strávené s rodinou. Vysoký komfort zajišťuje kvalitní výplň, velmi pohodlný záhlavník a relax funkce v rohovém dílu (-72/-73). Motorové ovládání relax funkce plynule nastaví rohový díl (lehátko) z pozice na sezení do pololehu/polosedu.

Harmonický design spolu s dokonalým zpracováním nabízí příjemné sezení plné pozitivních zážitků. Široký výběr potahových materiálů, možnost volby kontrastního štepování (popř. v barvě látky) a nožiček (široký výběr moderních kovových a dřevěných z masivu) doladí sedací soupravu Vienna přesně do Vašeho interiéru.

Vyrábí se v pevné verzi nebo s funkcemi:

  • manuální výsuv sedáků (u dílů -25, -26, -33, -38, -39, -54, -55, -68 a -69 )
  • elektrický výsuv sedáků (u dílů -25, -26, -33, -38, -39, -54, -55, -68 a -69 )
  • elektrický výsuv sedáku s polohováním zad na relax lůžko - prodloužení sedáku na ležení o 18 cm (u dílů - 72 a - 73)

Sedací souprava se vyrábí jako samostatně stojících pohovky, s křeslem popř. taburetkou i asymetrickou. Dále jako různé rohové sestavy, popř. soupravy do U.

Pocit příjemného pohodlí je zajištěn sedákem typu Classic spring s klasickými pružinami. Tento systém používá firma Ponsel již desítky let. Jedná se o klasickou pružinovou výplň s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra), nehrozí tedy jako u starých sedacích souprav protržení potahu pružinou.

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • Vysoko elastická PU pěna

 

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

 

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

  

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.