Bozen R

Bozen R
Bozen R
Bozen R
Bozen R
Bozen R
Bozen RBozen RBozen RBozen RBozen R
Rozměry Rozměry 2

Klasický styl současné doby

Německá značková sedací souprava...klasická jednota obsahu a formy - od designu sedačky, její funkčnosti až po maximální komfort. 

Tento model však umí mnohem více. Variabilní sestavení, velká ložní plocha, úložný prostor, nastavitelná opěrka zad na otomanu, přídavné přemístitelné opěrky hlavy...

100% německá preciznost a kvalita = dlouhá životnost.

Bozen - Stoff / Leder 129 - klasická sedací souprava, která se na první pohled prezentuje jako nízká sedačka, ve skutečnosti ale uspokojí potřeby i vyšších zákazníků díky záhlavníkovým opěrkám. Pohodlně tvarované opěrky na ruce ocení příznivci ležérního stylu užívání sedací soupravy.

Vyrábí se v pevné verzi nebo s rozkládací pohovkou (díl -25/-26/-31/-33/-38/-39/-54/-55) a úložným prostorem v rohových dílech (-46/-47, -56/-57 a-58/-59). Pro uspokojení širšího spektra zákazníků bylo vyvzorováno několik různých na prostor nenáročných rohových elementů, které poskytují komfort pro odpočinek díky funkci polohování opěrky zad. Příjemný vzhled podtrhne a doplní k vybranému potahovému materiálu vhodně zvolená barva okrasného švu. Pro konzervativně založené zákazníky je možné mít štepování v barvě potahu.

Sedací souprava se vyrábí také v různých rozměrech samostatne stojících pohovek, má křeslo, hocker (taburet). Dá se seskládat do rohových variant, popř. do U.

Pocit příjemného pohodlí je zajištěn sedákem typu Classic spring s klasickými pružinami. Tento systém používá firma Ponsel již desítky let. Jedná se o klasickou pružinovou výplň s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra), nehrozí tedy jako u starých sedacích souprav protržení potahu pružinou.

Za příplatek je možné objednat tento model s výplní typu BOX spring. Efekt tohoto systému odpružení je jedinečný. Jednotlivé sedací zóny použité v systému Box spring vytváří podpůrnou roli pro příjemný komfort sezení, uvolňují tlak a přizpůsobují se individuálně tělu. Optimálně rozkládá hmotnost a zajišťuje měkké dosednutí a zároveň pružné vstávání. Tohoto efektu je dosaženo díky protiběžné práci dvou pružinových matrací uvnitř systému Box spring. Skvěle se hodí i pro zákazníky, které při užívání sedací soupravy limitují některé zdravotní problémy..

 

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • Vysoko elastická PU pěna

Složení sedáku typu BOX spring:

  • Bonellové pružinové jádro 9 cm
  • Netkaný potah
  • Taštičkové pružinové jádro 11 cm
  • Vysoko elastická PU pěna
  • Horní krytí

Typickou vlastností tohoto systému je dosažení optimální ergonomie kvality sezení a to tak, že horní a dolní část matrace tvoří kompaktní celek a díky tomu pracují společně. Tím je zajištěna pro páteř a svaly při relaxaci anatomicky správná opora. Navíc je prodyšný a optimálně reguluje teplotu vzduchu.

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

  

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.