Ballina R

Ballina R
Ballina R
Ballina RBallina R
Rozměry Rozměry 2

Moderní pojetí... Jednoduchost... Funkčnost... Kvalita...

Německá značková sedací souprava.

Ballina - Stoff / Leder 893 - moderní, jednoduchá sedací souprava, která umí překvapit. Precizně tvarované opěrky na ruce mohou být polohovací pro umocnění pohodlí. Pro vyšší zákazníky je určen velký komfortní záhlavník, který vhodně doplní zádové opěrky a zpříjemní delší sezení u televize, při čtení a při rodinných setkáních. Vyloženě odpočinková funkce je výsuv sedáků u dílů -25, -33, -38, -39, -54, -55, -68 a -69.

Sedací souprava může být pevná, nebo s funkcí výsuvu sedáků. Tato funkce je:

  • manuální
  • elektrická motorová s ovladačem s kabelem
  • elektrická motorová s dálkovým ovladačem

K elektrické motorové funkci se dá přiobjednat kapsa na ovladač.

Jednoduchý design plný okrasných i funkčních detailů nabízí příjemné sezení plné pohody. Celkový vzhled sedačky každý přizpůsobí své domácnosti díky širokému výběru potahových materiálů, možnosti volby kontrastního štepování (popř. v barvě látky) a nožiček (široký výběr moderních kovových a dřevěných z masivu - dekor dle vzorkovníku).

Sedací souprava se vyrábí jako samostatně stojících pohovky, s křeslem popř. taburetkou, jako různé rohové sestavy, popř. soupravy do U.

Pocit příjemného pohodlí je zajištěn sedákem typu Classic spring s klasickými pružinami. Tento systém používá firma Ponsel již desítky let. Jedná se o klasickou pružinovou výplň s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra), nehrozí tedy jako u starých sedacích souprav protržení potahu pružinou.

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • vysoko elastická PU pěna

 

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

 

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

  

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.