Town R

Town R
Town R
Town R
Town R
Town RTown RTown RTown R
Rozměry Rozměry 2

Romantická sedací souprava v moderním pojetí...

Německá značková sedací souprava.

100% německá preciznost a vysoká kvalita = dlouhá životnost.

Town - Stoff / Leder 406 - klasický romantický styl v moderním pojetí. Oble tvarované opěrky na ruce, pohodlný záhlavník a relaxační funkce - elektrický výsuv sedáků (u dílů -25, -33, -38, -39, -54, -55, -68 a -69) slibují nejenom pohodlí, ale spolu s komfortní výplní také příjemný pocit při chvílích s rodinou. Ovládání relax funkce pomocí senzorů je jednoduché a skryté.

Jednoduchý design spolu s dokonalým zpracováním detailů nabízí příjemné sezení plné pohody. Celkový vzhled sedačky každý přizpůsobí své domácnosti díky širokému výběru potahových materiálů, možnosti volby kontrastního štepování (popř. v barvě látky) a nožiček (široký výběr moderních kovových a dřevěných z masivu - dekor dle vzorkovníku).

Pro náročnější zákazníky je v nabídce dekorativní sokl v základním provedení dub přírodní olejovaný, nebo dub bianco olejovaný a za příplatek výběr dekoru dle vzorníku.

Sedací souprava se vyrábí jako samostatně stojících pohovky, s křeslem popř. taburetkou, jako různé rohové sestavy, popř. soupravy do U.

Pocit příjemného pohodlí je zajištěn sedákem typu Classic spring s klasickými pružinami. Tento systém používá firma Ponsel již desítky let. Jedná se o klasickou pružinovou výplň s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra), nehrozí tedy jako u starých sedacích souprav protržení potahu pružinou.

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • Vysoko elastická PU pěna

 

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

 

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

  

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

  Town 406, Town 406, Town 406, Town 406

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.