Pisa R

Pisa R
Pisa R
Pisa RPisa R
Rozměry Rozměry 2

Moderní styl současné doby

Německá značková sedací souprava. 

Pisa - Stoff / Leder 896 - designová sedací souprava, která se na první pohled prezentuje jako nízká sedačka, ve skutečnosti ale uspokojí potřeby i vyšších zákazníků díky záhlavníkům (dvě velikosti). Užší opěrky na ruce se hodí i do menších prostor a díky jejich sklopné funkci zákazník nepřijde o komfort nižších a širších opěrek na ruce a zároveň může částečně měnit vzhled sedací soupravy.

Pocit pohodlí je umocněný ležérní funkcí povysuvu sedáků u dílů -25, -33, -38, -39, -54, -55, -68, -69 a nově povýsuv sedáku u rohových dílů -72 a -73 a pohodlným sedákem typu Classic spring s klasickými pružinami. Tento systém používá firma Ponsel již desítky let. Jedná se o klasickou pružinovou výplň s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra), nehrozí tedy jako u starých sedacích souprav protržení potahu pružinou.

Luxusní vzhled příjemně doplní kontrastní štepování dle široké nabídky vzorkovnice nití. Pro konzervativní zákazníky je možné mít štepování v barvě potahu. Sedací souprava se vyrábí ve verzi trojpohovka, dvojpohovka, křeslo, hocker (taburet), jako rohové sestavy a popř. do U. Kontrastní štepování ve vybraných barvách je pro sedací soupravu Pisa samozřejmostí, ale vyrábí se i v barvě potahu (nekontrastní). Pro náročné zákazníky je možné mít za příplatek kapsu na ovladač.

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • Vysoko elastická PU pěna

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.