Central L

Central L
Central L
Central L
Central L
Central LCentral LCentral LCentral L
Rozměry Rozměry 2

Exkluzivní... Elegantní...

Moderní německá značková sedací souprava. 

Central - Stoff / Leder 123 - moderní sedací souprava, která nabízí prostorovou lehkost a výjimečný design. Ať se jedná o variantu s dlouhým křeslem nebo asymetrickým rohovým dvojsedákem, vždy přinese do vašeho domu útulnost a pohodlí. Komfortní funkci elektrického povýsuvu sedáku s dotykovým senzorem u dílů -25, -33, -38, -39, -54, -55 ocení nejenom příznivci ležérního stylu užívání sedací soupravy.

Díky výplni typu Supersoft má příjemné měkké sezení typické pro ležérní sedací soupravy. 

Luxusní vzhled příjemně doplní biese šev.

Sedací souprava se vyrábí jako pohovka (různé rozměry a uspořádání), hocker (taburet) nebo jako rohová sestava.

Složení sedáku typu Supersoft:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Vnitřní matrace se speciální výplní

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Central 123, Central 123, Central 123, Central 123, Central 123, Central 123, Central 123

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.