Bounty L

Bounty L
Bounty L
Bounty L
Bounty L
Bounty L
Bounty LBounty LBounty LBounty LBounty L

Exkluzivně vystavená na showroomech v PRAZE (OC Global Point), v BRNĚ (areál Brno Car) a v OLOMOUCI (NP Haná)

Luxusní pohodlí pro celou rodinu

Německá sedací souprava, vyráběna na Slovensku pro trhy západních zemí EU

Modulová sedací souprava s luxusní funkcí elektrického povýsuvu sedáků, ovladatelná v sedě přímo z područky elegantními chromovými tlačítky.

Ve spojení s dokonalým pohodlím, ergonomií sedu a nastavením záhlavníkových polštářů je Bounty předurčena pro zákazníky, kteří si rádi dopřejí vysoký komfort.

Celkový dojem podtrhnou dokonalé a zajímavé linie lícových švů.

Při výrobě této sedací soupravy je kladený mimořádný důraz na kvalitu použitých materiálů, dovážených převážně z Německa a Belgie - PUR a HR pěny, kovových vlnovců, pružin, nosných částí a mechanických komponentů.

Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava s hlavním aspektem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užíváním sedací soupravy a její údržbou.

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M

 

DŮLEŽITÉ: Vstoupit do prodejny můžete ZDE:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2Q/2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

 

 

Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L, Bounty L

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.