Genf

Genf
Genf

 

Sedací soupravu GENF budeme mít od května exluzivně vystavenou na všech prodejnách sítě Sofaland přesně ve stejných provedeních, jako je možné vidět na fotografiích.

Tato špičková komfortní sedací souprava je vhodná zejména pro zákazníky, kteří mají vysoké nároky na kvalitu zařízení interiéru, komfort užívání a životnost nábytku, je modulová, dá se sestavit v různých konfiguracích a ve špičkových potahových látkách Ponsel Exlusive - pouze evropského původu. V Německu a západních zemích EU je předmětem nebývalého zájmu široké veřejnosti, designérů, interierových poradců a architektů...proto ji zařazujeme do našeho sortimentu.

Více informací o nové sedací soupravě GENF, ceny, rozměrové možnosti a dodací podmínky Vám radí sdělíme zatím telefonicky na čísle +420 602 33 77 39 nebo přes formulář Dotaz na produkt, který se nachází ve spodní části této stránky.                    

Německá firma PONSEL patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu.

Firma Albert PONSEL je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Od roku 2012 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL
Za roky 2013 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav PONSEL v ČR

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.