Peru L

Peru L
Peru L
Peru L
Peru L
Peru LPeru LPeru LPeru L
Rozměry

Poslední kusy vystavené na pobočce v Praze (OC Global Point) a v Olomouci (NP HANÁ)

Moderní, vzdušná, luxusní...

Německá značková sedací souprava. 

Peru- Stoff / Leder 883 - moderní sedací souprava, která má několik velikostí „dlouhého křesla“ (rohový element). Při výběru maximální velikosti XXL zákazník dosáhne šířky dílu až 142 cm což je ideální pro příznivce ležérního stylu. Velkou výhodou je nový speciální typ sedáku s viskózní pěnou, která se hojně užívá v matracích na spaní. Tato pěna reaguje na lidské teplo, při pokojové teplotě je pěna tužší, po zahřátí při sezení (cca 10 minut) sedák díky zahřátí změkne a kopíruje tvar těla. Díky tomu sedací souprava nevyvíjí takový tlak na často namáhané klouby. Celkový design podtrhuje decentní okrasný prvek - zvýrazněné kontrastní šití, které zákazník překvapivě najde také na bederním polštářku. Luxusní prvek a ukázka prvotřídní ruční práce německých čalouníků u tohoto modelu lahodí oku a dekorativně doplní každý interiér. Nízké záda se dají vhodně doplnit velkým polštářem, nebo záhlavníkem, díky kterému si zákazník při odpočinku opře i hlavu.

Sedací souprava se vyrábí také ve verzi trojpohovka, dvojpohovka, křeslo, hocker (taburet) nebo jako sestava do U.

Složení sedáku typu Pontura:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Viskozová pěna
  • Horní krytí (Diolen)

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

, , ,

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.