Camel L

Camel L
Camel L
Camel L
Camel L
Camel LCamel LCamel LCamel L

​Exkluzivně vystavena na pobočce v Brně (areál BRNOCARU) a Praze (OC Global Point)

Luxusní pohodlí, moderní vzhled..

Německá sedací souprava, vyráběna na Slovensku pro trhy západních zemí EU

Modulová sedací souprava s luxusní funkcí elektrického povýsuvu jednotlivých sedáků, ovladatelná skrytě přímo mezi sedáky chromovými tlačítky.

Ve spojení s dokonalým pohodlím, ergonomií sedu a nastavením záhlavníkových polštářů je model Camel předurčen pro zákazníky, kteří si rádi dopřejí vysoký komfort.

Celkový dojem podtrhne zajímavé štepování lícových švů.

Při výrobě této sedací soupravy je kladený mimořádný důraz na kvalitu použitých materiálů, dovážených převážně z Německa a Belgie - PUR pěny, kovových vlnovců, nosných částí a mechanických komponentů.

Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava s hlavním aspektem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užíváním sedací soupravy a její údržbou.

 

        

Velmi pohodlnou a komfortní sedačku nelze vyrobit s rozkladem a úložným prostorem. Je to technicky nemožné, protože rozkládací mechanismus se vždy nachází vespod, kde se v pohodlných sedačkách odehrává komfort...vlnovcové pružiny v kombinaci s pěnovou výplní (HR / W pěnou a PPUR pěnou) v komorovém polštáři. 

Vzhledem k velkému výběru potahových látek, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce.

  Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L, Camel L

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.