Turin

Turin
Turin
Turin
Turin
Turin
TurinTurinTurinTurinTurin

Výprodej - Německá značková sedací souprava exkluzivně vystavena v OC GLOBAL POINT Praha


Tato špičková komfortní sedací souprava je vhodná zejména pro zákazníky, kteří mají vysoké nároky na kvalitu zařízení interiéru, komfort užívání a životnost nábytku, je modulová, dá se sestavit v různých konfiguracích a ve špičkových potahových látkách Ponsel Exlusive - pouze evropského původu. V Německu a západních zemích EU je předmětem nebývalého zájmu široké veřejnosti, designérů, interierových poradců a architektů...proto ji zařazujeme do našeho sortimentu.

Více informací o sedací soupravě TURIN, cena, rozměry a dodací podmínky Vám radí sdělíme zatím telefonicky na čísle +420 727 680 280, emailem nebo osobně na prodejně - OC GLOBAL POINT PRAHA.                    

Německá firma PONSEL patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu.

Firma Albert PONSEL je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Od roku 2012 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL
Od roku 2013 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav PONSEL v ČR a SR

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.