Box 3 2

Box 3 2
Box 3 2
Box 3 2
Box 3 2
Box 3 2
Box 3 2Box 3 2Box 3 2Box 3 2Box 3 2

NOVINKA - exkluzivně vystavená na showroomech v BRNĚ (areál Brno Car) a Olomouci NP Haná.

Slovenská značková sedací souprava, vyráběná na Slovensku pro trhy západních zemí EU.

BOX - modulová sedací souprava, která Vás překvapí vysoce komfortním sezením, které zajišťuje výplň typu BOX Spring. Tato technologie se již několik let úspěšně používá u postelí. BOX Spring v našich sedacích soupravách není ani příliš měkký ani příliš tvrdý – je zkrátka tak akorát. Obsahuje dvojité bonnelové jádro. Efekt tohoto systému odpružení je jedinečný. Skvěle se hodí i pro zákazníky, které při užívání sedací soupravy limitují některé zdravotní problémy. Pro zvýšení pohodlí je zde funkce nastavitelných zádových opěrek, které po zvednutí prohloubí sed do ležérního stylu a slouží jako záhlavníkové polštáře. Sedací souprava se vyrábí v různých rohových variantách (v různých rozměrech), popř. do U, ale i jako klasická 2 - 3 pohovka.

Kostra sedací soupravy je vyrobená z kvalitního slovenského bukového dřeva, výplně (pěny, rouna, vlnité pružiny...), potahové materiály pocházejí ze západních zemí EU.

Složení sedáku:

  • Bonnellové pružinové jadro 9 cm
  • Netkaný potah
  • Taštičkové pružinové jadro 11 cm
  • Vysoko elastická PU pěna
  • Horní krytí


Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava, vyráběná s důrazem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užívaním sedací soupravy a její údržbou.
 

 

        

Velmi pohodlnou a komfortní sedačku nelze vyrobit s rozkladem a úložným prostorem. Je to technicky nemožné, protože rozkladací mechanizmus se vždy nachází vespod, kde se v pohodlných sedačkách odehráva komfort ... vlnovcové, vinuté, a nebo bonelové pružiny v kombinaci s latexovou výplňí.

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, z kterých se skládají různé sestavy sedací soupravy o různých rozměrech, Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Box L, Box L, Box L, Box L, Box L, Box L, Box L, Box L, Box L, Box L, Box L, Box L, Box L, Box L, Box L

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.