Family 3 2 1

Family 3 2 1
Family 3 2 1
Family 3 2 1
Family 3 2 1
Family 3 2 1
Family 3 2 1Family 3 2 1Family 3 2 1Family 3 2 1Family 3 2 1

Exkluzivně vystavená na showroomu v Praze (OC Global Point).

Mimořádně oblíbená nadčasová sedačka

FAMILY - původně německá sedací souprava, vyráběná na Slovensku pro trhy západních zemí EU. Kubistický design, modulové a rozměrové možnosti tuto sedačku před několika lety předurčili, aby se stala nejvyhledávanějším a zákazníky nejoblíbenějším modelem naší kolekce, který vytrvale odolává běhu času a přibývající konkurenci.

Široké a nízké opěrky na ruce skvěle nahradí polštář pod hlavu v době siesty a při vyšším počtu návštěvníků poslouží jako další místo k přisednutí. Pro chvíle relaxace a dlouhé filmové večery je v nabídce záhlavník, který dostatečně prodlouží výšku zad k pohodlnému opření hlavy.

Velká variabilita sestav je zajištěna bohatým vyběrem z jednotlivých elementů a možností volby šířky opěrek na ruce. Dá se upravit částečně i na míru. Vyrábí se jako samostatně stojící kusy, rohové varianty popř. do U. V případě potřeby se dají některé parametry sedací soupravy vyrobit na míru. Vybrané potahové materiály se dají vhodně doplnit o kontrastní okrasný šev (v nabídce několik variant štepování). V případě zájmu se vyrabí i v barvě potahu (nekontrastní). 

Vzhled sedací soupravy ovlivní nejenom výběr šířky područek, ale také potahový materiál z široké nabídky vzorníků, které jsou na prodejnách k dispozici. V nabídce jsou ve třech výškách kovové nožky a z bukového masivu (sedm barevných úprav). Vhodné i pro robotický vysavač.

Kostra sedací soupravy je vyrobená z kvalitního výběrového masivu - buk.

Složení sedáku:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Taštičkové pružinové jádro
  • HR / W pěna
  • Vysoce elastická PU pěna
  • Horní krytí

Při výrobě této sedací soupravy je kladený mimořádný důraz na kvalitu použitých materiálů, dovážených převážně z Německa a Belgie - PUR pěny, kovové vlnovce a pružiny.

Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava s hlavním aspektem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užíváním sedací soupravy a její údržbou.

Vidět je málo - přijďte si sednout - vyzkoušejte na prodejně.

                

Vyráběné na Slovensku pro Německo a západní trhy EU. Za příplatek prodloužená záruka.

    Family 3 2 1, Family 3 2 1, Family 3 2 1, Family 3 2 1, Family 3 2 1, Family 3 2 1, Family 3 2 1, Family 3 2 1, ,

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.