Prato 3 2 1

Prato 3 2 1
Prato 3 2 1
Prato 3 2 1
Prato 3 2 1
Prato 3 2 1
Prato 3 2 1Prato 3 2 1Prato 3 2 1Prato 3 2 1Prato 3 2 1
Rozměry Rozměry 2

NOVINKA - Exkluzivně vystavená na showroomu v OC Global Point PRAHA

Německá značková sedací souprava

Prato  - Stoff / Leder 181 - designová sedací souprava, která Vás překvapí pohodlným sedákem typu SOFT. Pocit pohodlí je umocněný elektrickou funkcí Relax. Funkce Relax Vám umožňuje polohovat opěrky hlavy a nohou pomocí dvouzónového skrytého ovládání. V kombinaci s hloubkou sedáku, sklonem a výškou zad je zákazníky ať menšího či většího vzrůstu považována za vysoce komfortní.

Navíc u dílů -25,-33,-38,-39,-54,-55,-68,-69 je možné objednat ležérní funkci elektrického povýsuvu sedáku. Sedací souprava se vyrábí také jako samostatně stojící pohovky s možností křesla a v rohové variantě, popř. do U. Potahový materiál se dá vhodně doplnit o okrasný šev ve vybraných barvách. Toto kontrastní štepování je u sedací soupravy Prato samozřejmostí, v případě zájmu se vyrábí i v barvě potahu (nekontrastní). 

Složení sedáku typu SOFT:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Vysoce elastická PU pěna

Tento model je plný překvapení, které Vás zaujmou na první pohled - a to jste si do sedačky ješte nesedli...

Vzhled a pohodlí je podpořené ješte nekompromisní kvalitou, sedačka v sobě snoubí všechny zručnosti a kvalitativní charakteristiky dobrého jména sedacích souprav PONSEL.

Vstoupit do prodejny můžete ZDE:

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslnické výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je zcela realizovaná v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kultůru a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale také její šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedacích souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

  

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5 letou zárukou, mnoha elementů, z kterých se dá u dané sedací soupravy seskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2016 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

Prato 3 2 1, Prato 3 2 1

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.