Lexus 3 2

Lexus 3 2
Lexus 3 2
Lexus 3 2
Lexus 3 2
Lexus 3 2
Lexus 3 2Lexus 3 2Lexus 3 2Lexus 3 2Lexus 3 2

Luxusní pohodlí - exkluzivně vystavena na pobočce v Brně (areál BRNOCARU), Praze (OC Global Point) a Olomouci (NP Haná)

Lexus - pravá ležérní sedací souprava vyráběná původně do Německá a pro trhy západních zemí EU. Milovníci odpočinku neodolají jejímu komfortu sezení. Tato modulová sedací souprava se pyšní luxusní funkcí elektrického povýsuvu sedáků, která je ovladatelná v sedě přímo z područky elegantními chromovými tlačítky. Po vysunutí sedáků se hloubka sedu zvětší cca o 20 cm.

Pro pohodlný polosed/pololeh se sedací souprava může doplnit polštářkem s rolkou nebo bederním polštářkem, který příjemně podepře bederní část zad a zvýší celkový pocit pohodlí. Ve spojení s dokonalým pohodlím, ergonomií sedu a nastavením záhlavníkových polštářů je model Lexus předurčen pro zákazníky, kteří si rádi dopřejí vysoký komfort.

Celkový dojem podtrhne dokonalé, zajímavé a hlavně volitelné štepování lícových švů ve stylu Vintage X a II. V nabídce jsou moderní nohy v chromu a z bukového masivu.

 

Při výrobě této sedací soupravy je kladený mimořádný důraz na kvalitu použitých materiálů, dovážených převážně z Německa a Belgie - PUR pěny, kovových vlnovců, pružin, nosných částí a mechanických komponentů.

Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava s hlavním aspektem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užíváním sedací soupravy a její údržbou. Prodloužená záruka je za příplatek.

 

        

Velmi pohodlnou a komfortní sedačku nelze vyrobit s rozkladem a úložným prostorem. Je to technicky nemožné, protože rozkládací mechanismus se vždy nachází vespod, kde se v pohodlných sedčkách odehrává komfort...vlnovcové, vinuté, nebo bonelové pružiny v kombinaci s latexovou výplní. 

Řešení přece ale existuje . . . SOFALAND jako první nabízí kombinaci rohové sestavy s elektricky nafukovaným jednolůžkem. Na sedačce se tím pádem komfortně vyspí dva dospělí lidé. Více ve VIDEU

 

 

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 480, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Lexus 3 2, Lexus 3 2

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.