Sofaland BountySofaland Bounty
Sofaland Bounty
Sofaland Bounty
Sofaland Bounty
Sofaland Bounty
Sofaland BountySofaland BountySofaland BountySofaland BountySofaland Bounty

Exkluzivně vystavená na showroomech v PRAZE (OC Global Point), v BRNĚ (areál Brno Car)

Luxusní pohodlí pro celou rodinu

Německá sedací souprava, vyráběna na Slovensku pro trhy západních zemí EU

Modulová sedací souprava s luxusní funkcí elektrického povýsuvu sedáků, ovladatelná v sedě přímo z područky elegantními chromovými tlačítky.

Ve spojení s dokonalým pohodlím, ergonomií sedu a nastavením záhlavníkových polštářů je Bounty předurčena pro zákazníky, kteří si rádi dopřejí vysoký komfort.

Celkový dojem podtrhnou dokonalé a zajímavé linie lícových švů.

Při výrobě této sedací soupravy je kladený mimořádný důraz na kvalitu použitých materiálů, dovážených převážně z Německa a Belgie - PUR a HR pěny, kovových vlnovců, pružin, nosných částí a mechanických komponentů.

Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava s hlavním aspektem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užíváním sedací soupravy a její údržbou.

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M

 

DŮLEŽITÉ: Vstoupit do prodejny můžete ZDE:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2Q/2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

 

 

Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty, Bounty

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.