Ponsel Viktoria

Ponsel Viktoria
Ponsel Viktoria
Ponsel Viktoria
Ponsel Viktoria
Ponsel Viktoria
Ponsel ViktoriaPonsel ViktoriaPonsel ViktoriaPonsel ViktoriaPonsel Viktoria
Rozměry Rozměry 2

Německá značková sedací souprava

Exkluzivně vystavená na showroomech v OC Global Point PRAHA a v BRNĚ (areál Brno Car)

Viktoria - Stoff / Leder 840 - designová sedací souprava, která se na první pohled prezentuje díky šikovně schované funkci polohovacích opěrek na hlavu jako nízká sedačka, ve skutečnosti ale uspokojí potřeby i vyšších zákazníků. Užší opěrky na ruce se hodí i do menších prostor a díky jejich sklopné funkci zákazník nepřijde o komfort nižších a širších opěrek na ruce a zároveň může částečně měnit vzhled sedací soupravy.

Pocit pohodlí je umocněný pohodlným sedákem typu BOX spring. Efekt tohoto systému odpružení je jedinečný. Jednotlivé sedací zóny použité v systému Box spring vytváří podpůrnou roli pro příjemný komfort sezení, uvolňují tlak a přizpůsobují se individuálně tělu. Optimálně rozkládá hmotnost a zajišťuje měkké dosednutí a zároveň pružné vstávání. Tohoto efektu je dosaženo díky protiběžné práci dvou pružinových matrací uvnitř systému Box spring. Skvěle se hodí i pro zákazníky, které při užívání sedací soupravy limitují některé zdravotní problémy.. 

Sedací souprava se vyrábí také ve verzi trojpohovka, dvojpohovka, křeslo, hocker (taburet).

Kontrastní štepování ve vybraných barvách je pro sedací soupravu Viktoria samozřejmostí, ale vyrábí se i v barvě potahu (nekontrastní).

Složení sedáku typu BOX spring:

  • Bonellové pružinové jádro 9 cm
  • Netkaný potah
  • Taštičkové pružinové jádro 11 cm
  • Vysoko elastická PU pěna
  • Horní krytí

Typickou vlastností tohoto systému je dosažení optimální ergonomie kvality sezení a to tak, že horní a dolní část matrace tvoří kompaktní celek a díky tomu pracují společně. Tím je zajištěna pro páteř a svaly při relaxaci anatomicky správná opora. Navíc je prodyšný a optimálně reguluje teplotu vzduchu.

Tento model je plný překvapení, které Vás zaujmou na první pohled - a co teprve, až si do sedačky sednete...

Vzhled a pohodlí je podpořené ješte nekompromisní kvalitou, sedačka v sobě snoubí všechny zručnosti a kvalitativní charakteristiky dobrého jména sedacích souprav PONSEL.

Vstoupit do prodejny můžete TADY:

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslnické výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je zcela realizovaná v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kultůru a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale také její šetrnost k přírodě.

Vyskoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedacích souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL 

,

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.