Ponsel MilanoPonsel Milano
Ponsel Milano
Ponsel Milano
Ponsel Milano
Ponsel Milano
Ponsel MilanoPonsel MilanoPonsel MilanoPonsel MilanoPonsel Milano
Rozměry

Exkluzivně vystavený na pobočce v Praze (OC Global Point)

Moderní styl současné doby

Německá značková sedací souprava. 

Milano - Stoff / Leder 927 - moderní sedací souprava, která má v ceně nastavitelné opěrky na hlavu, které zajistí pohodlné sezení i vyšším zákazníkům. Pro příznivce ležérního stylu jsou ideální volbou díly -871, -878, -879, které se vyrábí s funkcí manuálního povýsuvu sedáku. Díky této funkci se hloubka sedu zvětší cca o 15 cm. Jedinečným a praktickým dílem u rohových sestav je XL otoman (-863, -864), který není zakončen opěrkou na ruce. Vhodným doplňkem k tomuto dílu jsou přístavné stolky -MT1 (kovový) a -T4 (MDF deska), na které při Vašem odpočinku odložíte jakoukoliv drobnost (knihu, časopis, notebook, hry atd.) a občerstvení. Velkou výhodou je možnost volby dvou typů (tvarů) opěrek na ruce a funkce polohování opěrek na ruce, kterou ocení nejenom vášnivý čtenáři, ale také milovníci ležérního stylu užívání sedací soupravy. Zákazník tak může ovlivnit konečný vzhled sedací soupravy a zvýšit své pohodlí při jejím užívání. Kromě standardního švu v barvě potahu si pro ozvláštnění a vylepšení vzhledu sedačky může náročnější zákazník vybrat i z několika barev okrasného štěpování, které je v ceně. Pocit příjemného pohodlí je zajištěn sedákem typu Classic spring s klasickými pružinami. Tento systém používá firma Ponsel již desítky let. Jedná se o klasickou pružinovou výplň s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra), nehrozí tedy jako u starých sedacích souprav protržení potahu pružinou.

Sedací souprava se vyrábí také ve verzi trojpohovka, dvojpohovka, křeslo, hocker (taburet) nebo jako sestava do U.

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • Vysoko elastická PU pěna

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL 

Ponsel Milano 927, Ponsel Milano 927, Ponsel Milano 927, Ponsel Milano 927, Ponsel Milano 927, Ponsel Milano 927, Ponsel Milano 927, Ponsel Milano 927, Ponsel Milano 927, Ponsel Milano 927, Ponsel Milano 927, Ponsel Milano 927

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.