Ponsel Milano 927 - 2

Ponsel Milano 927 - 2
Ponsel Milano 927 - 2
Ponsel Milano 927 - 2
Ponsel Milano 927 - 2
Ponsel Milano 927 - 2
Ponsel Milano 927 - 2Ponsel Milano 927 - 2Ponsel Milano 927 - 2Ponsel Milano 927 - 2Ponsel Milano 927 - 2

Moderní styl současné doby

Německá značková sedací souprava. 

Milano je krásná sedací souprava do moderně zařízeného obýváku nebo luxusní kanceláře. Integrované opěrky hlavy v kombinaci s ergonomií bederní podpěry poskytují maximální pohodlí při relaxu. Vyrábí se i v rohové verzi 

Vstoupit do prodejny můžete ZDE:

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL 

Radi Vám zodpovieme Vaše telefonické otázky na tovar, ceny, poťahové materiály, priestorové možnosti súprav a ich úpravy na mieru, dodacie lehoty, dovoz tovaru a jeho inštaláciu.

Denne od 10.00 hod. Do 20.00 hod. Na linke (+421) 944 691 693​

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.