Swing New D

Swing New D
Swing New D
Swing New D
Swing New DSwing New DSwing New D
Rozměry Rozměry 2

Novinka - nadčasový design.. variabilita.. komfort sezení..

Původní mnoho let velmi úspěšná verze tohoto modelu je vystavená na pobočce v Brně (areál Brnocar).

Německá značková sedací souprava. 

Swing New - Stoff / Leder 191 - krásná ležérní sedací souprava do moderně zařízeného obýváku. U tohoto modelu se snoubí neotřelý nadčasový design s velkou variabilitou komfortu sezení. Tu zajišťují funkce jako je polohování bočnic, opěrek zad a opěrek na hlavu. Navíc se dá u dílů -18, -19, -20, -28, -29, -25, -54, -55, -33, -38,-39, -68, -69 objednat jednoduchý otočný sedák, který v kombinaci s ostatními funkčními díly sedací soupravy poskytuje pohodlnou polohu při sezení/ležení pouze v několika okamžicích.

Funkční postranní díl prodlužuje vnitřní prostor pro odpočinek, relaxaci, siestu atd.. Nastavitelné opěrky zad umožňují jednoduše a rychle upravit sklon tak, aby odpovídal pololehu-polosedu. Nejen v této pozici jsou vítané zvedací opěrky na hlavu. Posuvný postranní díl u elementu -852, -853 slouží k vytvoření opěrky zad na konci tohoto dílu pro možnost dodatečného vytvoření komfortního místa k sezení.

Překvapí Vás pohodlným sedákem typu SOFT. Pocit pohodlí je umocněný pro oko příjemně tvarovanou opěrkou na ruce, která má ve zvednuté poloze ideální výšku i pro opření zad. V kombinaci s hloubkou sedáku, sklonem a výškou zad, flexibilitě díky funkcím je milovníky relaxace považována za nadstandardně komfortní.

Sedací soupravu si můžete seskládat ze samostatně stojící pohovek, popř. i s taburetkou a do různých rohových variant. Potahový materiál se dá vhodně doplnit o okrasný šev ve vybraných barvách. Toto kontrastní štepování je u sedací soupravy Swing New již samozřejmostí, v případě zájmu se vyrabí i v barvě potahu (nekontrastní). 

Složení sedáku typu SOFT:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna

Tento model je plný překvapení, které Vás zaujmou na první pohled - a to jste si do sedačky ješte nesedli...

Vzhled a pohodlí je podpořené ješte nekompromisní kvalitou, sedačka v sobě snoubí všechny zručnosti a kvalitativní charakteristiky dobrého jména sedacích souprav PONSEL.

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Swing New 191, Swing New 191, Swing New 191, Swing New 191

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.