Latina D

Latina D
Latina D
Latina D
Latina DLatina DLatina D
Rozměry Rozměry 2

Moderní styl současné doby

Německá značková sedací souprava. 

Latina - Stoff / Leder 144 - nízká moderní sedací souprava, pro kterou je charakteristická "levitující" lehkost s výjimečným designem. Novinkou je nově nabízená možnost kombinace s díly (-48, -49, -98, -99), díky kterým vznikne asymetrická rohová sedací souprava.

Díky výplni typu Supersoft má příjemné měkké sezení typické pro ležérní sedací soupravy, kterou vhodně doplňuje funkce elektrického povýsuvu sedáků u elementů -25,  -26, -31, -33, -38, -39, -54, -55 se skrytým ovládáním.

Celkový vzhled sedací soupravy vhodně doplní okrasné štepování a správný výběr nožiček (v nabídce především kovové v moderní černé úpravě, popř. chrom a leštěný hliník).

Sedací souprava se vyrábí ve verzi 3 pohovka, 2,5 pohovka, 2 pohovka, hocker (taburet), jako rohová sestava popř. do U.

Složení sedáku typu Supersoft:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Vnitřní matrace se speciální výplní

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.