Houpací křeslo

Houpací křeslo
Houpací křeslo
Houpací křeslo
Houpací křesloHoupací křesloHoupací křeslo

Německé značkové houpací křeslo

Exkluzivně vystavená na showroomu v BRNĚ (areál Brno Car)

Dizajnové houpací křeslo na otočáčivé podnoži. Užší opěrky na ruce se hodí i do menších prostor a díky vyšším zádovým opěrkám je velice komfortní na sezení. Díky funkci naklápění (houpání) je pocit pohodlí ještě umocněn. Pro dosažení maximální spokojenosti je možné mít u křesla aretaci, díky které si můžete křeslo zafixovat, nebo nechat pohyblivé. Kontrastní štepování ve vybraných barvách je pro křeslo samozřejmostí, ale vyrábí se i v barvě potahu (nekontrastní).

Složení sedáku typu Classic spring.

Vzhled a pohodlí je podpořené ješte nekompromisní kvalitou, sedačka v sobě snoubí všechny zručnosti a kvalitativní charakteristiky dobrého jména sedacích souprav PONSEL.

Vztoupit do prodejny můžete TADY:

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslnické výroby. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je zcela realizovaná v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kultůru a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale také její šetrnost k přírodě.

Vyskoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedacích souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

  

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5 letou zárukou, mnoha elementů, z kterých se dá u dané sedací soupravy seskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2016 jsme nejlepší prodejci značkových sedacích souprav v ČR.

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.