Legend NEW

Legend NEW
Legend NEW
Legend NEW
Legend NEW
Legend NEW
Legend NEWLegend NEWLegend NEWLegend NEWLegend NEW

NOVINKA

Slovenská značková sedací souprava, vyráběná na Slovensku pro trhy západních zemí EU

Modulová sedací souprava s luxusní funkcí elektrického povýsuvu sedáků, ovladatelná v sedě přímo z područky elegantními chromovými tlačítky.

Ve spojení s dokonalým pohodlím, ergonomií sedu a nastavením záhlavníkových polštářů je LEGEND NEW předurčena pro zákazníky, kteří si rádi dopřejí vysoký komfort.

Při výrobě této sedací soupravy je kladen mimořádný důraz na kvalitu použitých materiálů, dovážených prevážně z Německa a Belgie - HR pěny, kovové vlnovce, pružiny, nosných častí a mechanických komponentů.

Kostra sedací soupravy je vyrobená z kvalitního slovenského bukového dřeva, výplně (pěny, rouna, vlnité pružiny, motor a mechanismus výsuvu...) sedací soupravy pocházejí ze západních zemí EU stejně jako i potahové materiály.

Složení sedáku sedací soupravy LEGEND NEW:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • PU pěna vysoké gramáže
  • Horní krytí - Rouno
  • Vysoko elastická PUR pěna

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M

        

Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava s hlavním důrazem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užívaním sedací soupravy a její údržbou.

Řešení předse ale existuje. . . SOFALAND jako první nabízí kombinaci rohové sestavy s elektricky nafukovaným jednolůžkem. Na sedačce se tím pádem komfortně vyspí dva dospělí lidi.Více ve VIDEU

 

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5 letou zárukou, více modulů, z kterých se dá u dané sedací soupravy seskládat několik rozměrových variantov Vám doporučujeme návštevu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu radi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

 

Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW, Legend NEW

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.