Box U

Box U
Box U
Box U
Box U
Box U
Box UBox UBox UBox UBox U

NOVINKA - exkluzivně vystavená na showroomech v BRNĚ (areál Brno Car) a Olomouci NP Haná.

Slovenská značková sedací souprava, vyráběná na Slovensku pro trhy západních zemí EU.

BOX - modulová sedací souprava, která Vás překvapí vysoce komfortním sezením, které zajišťuje výplň typu BOX Spring. Tato technologie se již několik let úspěšně používá u postelí. BOX Spring v našich sedacích soupravách není ani příliš měkký ani příliš tvrdý – je zkrátka tak akorát. Obsahuje dvojité bonnelové jádro. Efekt tohoto systému odpružení je jedinečný. Skvěle se hodí i pro zákazníky, které při užívání sedací soupravy limitují některé zdravotní problémy. Pro zvýšení pohodlí je zde funkce nastavitelných zádových opěrek, které po zvednutí prohloubí sed do ležérního stylu a slouží jako záhlavníkové polštáře. Sedací souprava se vyrábí v různých rohových variantách (v různých rozměrech), popř. do U, ale i jako klasická 2 - 3 pohovka.

Kostra sedací soupravy je vyrobená z kvalitního slovenského bukového dřeva, výplně (pěny, rouna, vlnité pružiny...) sedací soupravy pocházejí ze západních zemí EU stejně tak i potahové materiály.

Složení sedáku sedací soupravy BOX:

  • Bonnellové pružinové jadro 9 cm
  • Netkaný potah
  • Taštičkové pružinové jadro 11 cm
  • Vysoko elastická PU pěna
  • Horní krytí
  • Vysoko elastická PU pěna


Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava, vyráběná s důrazem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užívaním sedací soupravy a její údržbou.
 

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M

        

Velmi pohodlnou a komfortní sedačku nelze vyrobit s rozkladem a úložným prostorem. Je to technicky nemožné, protože rozkladací mechanizmus se vždy nachází vespod, kde se v pohodlných sedačkách odehráva komfort ... vlnovcové, vinuté, a nebo bonelové pružiny v kombinaci s latexovou výplňí.

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, z kterých se skládají různé sestavy sedací soupravy o různých rozměrech, Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka, Box U - novinka

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.