Apart

Apart
Apart
Apart
Apart
Apart
ApartApartApartApartApart

Moderní - funkční - kvalitní

Sedací souprava, vyráběna na Slovensku pro trhy západních zemí EU

Rozkládací sedací souprava, u které tato vlastnost nejde na první pohled poznat. Důmyslné vytažení spodní části pohovky dovoluje vytvořit lůžko pro uložení návštevy nebo vytvoření pohodlného lůžka pro domácí při sledování televize nebo domácího kina.

Apart má nastavitelné, ergonomicky dokonalé opěrky zad - jemné nastavení zabezpečí kvalitní mechanismus - až 30 poloh. Úložný prostor pro lůžkoviny je prostorný, odvětraný a snadno přístupný.

Rám je přesný z trvdého bukuvého dřeva, sedáky jsou konstrukčně vybaveny vlnitými mosad pružinami a kvalitní pěnou - výsledkem je bezporuchová rozkládací sedačka s dlouhou životností, která se nekazí a neprosedá ani po nekolika letech.

Složení sedáku sedací soupravy:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Vysoko elastická PUR pěna
  • Horní krytí - rouno

 

Při výrobě této sedací soupravy je kladený mimořádný důraz na kvalitu použitých materiálů, dovážených převážně z Německa a Belgie - PUR pěny, kovových vlnovců, pružin, nosných částí a mechanických komponentů.

Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava s hlavním aspektem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užíváním sedací soupravy a její údržbou.

, , , ,

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.