Sofaland - moderní sedací soupravy

Sofaland - moderní sedací soupravy

Sedací soupravy v našem sortimentu jsou vyráběny z prvotřídních kvalitních materiálů, všichni naši dodavatelé splňují nejpřísnější evropské normy s ohledem na ochranu životního prostředí.

Kvalitní rámy (nosné části) se vyrábí výhradne z bukového masivu, jako výplň bývá použita latexová pěna v různých kombinacích s pružinami, potahové látky je možné navolit z různých materiálů – mimořádně atraktivní syntetická (polyuretanová) kůže nové generace, pravá kůže, snadno udržovatelné tkané vysokozátěžové textílie s teflonovou úpravou (Aqua Clean) s oděruodolností až 90 000 martindale, mikroplyše luxusního vzhledu a příznivé ceny.

Sedací soupravy, rohové sedací soupravy a rozkládací sedací soupravy, kovové postele, polstrované postele, jídelní stoly, čalouněné židle ze stejných materiálů a barev jako sedací souprava ( řešení vhodné do prostor, kde je spojen obývací pokoj s kuchyní nebo jídelnou ) vynikají skvělým moderním designem, kvalitním řemeslným zpracováním a širokou škálou volitelných sestav, materiálů a barev.

Rozkládací sedací soupravy mimořádné kvality, určené na trvalé komfortní spaní, jsou vybaveny rozkládacími mechanizmy od belgické firmy Sedac Meral, která je jedničkou na evropském trhu ve výrobě postelových mechanismů. Součástí těchto mechanismů bývá lamelový rošt a zdravotní matrace, rohové rozkládací soupravy jsou navíc vybaveny odkládacím prostorem.
 
Rozrůstající se síť našich prodejen je výhradně situována ve významných obchodních centrech : Obchodní centrum Orco Spektrum Průhonice - PRAHA, Obchodní cetrum ŠESTKA - PRAHA RUZYNĚ, Campus Square BRNO, Olympia OLOMOUC, Centro ZLÍN a Forum LIBEREC. V roce 2011 jsme otevřeli novou prodejnu v Obchodním centru Šetska v tesné blízkosti Pražského letiště na Ruzyni, po pěti letech jsme přestehovali brněnskou prodejnu z nákupního centra Futurum do moderního obchodního centra Campus Square a v roce 2012 připravujeme prodejny další - ve městech Ostrava a Plzeň. „Potkat se“ se sedacími soupravami Sofaland můžete i na našich stálých expozicích v jednom z největších nákupních center v republice – Obchodní a zábavní centrum Chodov v Praze, Nákupní Galerii Hafra v Praze a v obchodním centru Arkády v Prostějově. Od roku 2006 pravidelně vystavujeme na největších veletrzích bydlení: Mobitex – BVV Veletrhy Brno, Pragointerier – Incheba Praha – Holešovice, For Habitat – PVA Letňany Praha.
 
V prodejnách budete obslouženi odborně vyškoleným personálem - mezi standardní služby patří projektování půdorysu Vašeho obývacího pokoje, případně ložnice, splátkový prodej a poradenství. Při návštěvě kterékoliv z našich poboček můžete využít na komfort pohodlného parkování, navštívit prodejny renomovaných světových značek, multikina, kavárny, restaurace a v neposlední řadě i hypermarkety Tesco, Billa, Albert a Globus. Prodejna v Praze – Průhonicích se nachází hned vedle největšího aquaparku ve střední evropě Aquapalace Praha.
 
Na Vaši návštěvu se těší Sofaland Team.
Igor Vrábel - jednatel společnosti