Sedací souprava a Pes. Sedací souprava musí často vydržet HODNĚ!!!

Sedací souprava a Pes. Sedací souprava musí často vydržet HODNĚ!!!

Sedací souprava musí často vydržet hodně, nemusí ale vydržed VŠECHNO... Existuje řešení  - nové revoluční potahové látky řady Mystic. Nanotechnologie - AMARA Aquaclean  Mystic Vás jednoduše nadchne. Přináší do Vašich domácností nejnovější inovace ve vývoji tkanin. Dlouhé roky intenzivního vývoje umožnily vznik této látky, která v sobě kombinuje úžasnou měkkost, praktické vlastnosti kůže a vysokou odolnost. Carabu je textilie, která se svou strukturou podobá kůži, na dotyk připomíná jemné hedvábí a jeho povrch je tak odolný, že žádné skvrny nemají šanci. Stačí pouze čistá voda, jemný hadr a všechny nečistoty půjdou pryč  téměř samy.

Asi bez komentáře

Sedací souprava musí často vydržet hodně, nemusí ale vydržed VŠECHNO. . .

Existuje řešení  - nové revoluční potahové látky řady Mystic.

Nanotechnologie - AMARA Aquaclean 

Mystic Vás jednoduše nadchne. Přináší do Vašich domácností nejnovější inovace ve vývoji tkanin. Dlouhé roky intenzivního vývoje umožnily vznik této látky, která v sobě kombinuje úžasnou měkkost, praktické vlastnosti kůže a vysokou odolnost. Carabu je textilie, která se svou strukturou podobá kůži, na dotyk připomíná jemné hedvábí a jeho povrch je tak odolný, že žádné skvrny nemají šanci. Stačí pouze čistá voda, jemný hadr a všechny nečistoty půjdou pryč  téměř samy.

Povrchové vlastnosti nezabezpečuje je povrchová úprava, ale speciální tkaní z High-tech vláken, jejich hustota, které nevpustí nečistoty do hloubky. Při vývoji tohoto materiálu byly vyvinuty úplně nové stroje a technologické postupy. Kladl se také velký důraz na to, aby nově vytvořená vlákna poskytovala prvotřídní komfort, měkkost, přítulnost, přirozenost a hřejivost na dotyk..
Extrémní hustota vláken zabezpečuje vysokou pevnost a oděruodolnost.

Více zde: Vzorkovníky Sofaland

 

Tento revoluční materiál Vám přináší následující vlastnosti a výhody :

* Měkkost
* Kůži připomínající povrch
* Příjemnou hřejivost
* Prodyšnost
* Ekologickou nezávadnost
* Stálost barvy
* Stálost na světle
* Neporovnatelnou pevnost
* Oděruodolnost až 100 000 ot. Martindale
* Snadnou a rychlou údržbu
* Jednoduché a ekologicky nezávadné čistění pouze čistou vodou
* Velké množství moderních odstínů
* Možnost použití na většinu modelů z naší nabídky

Mystic díky těmto vlastnostem odolá také činorodému působení malých dětí. Lehce a bez stop a poškození povrcchu odstraníte skvrny způsobené fixem, kuličkovým perem, rozlitým kakaem, čokoládou, kečupem, sirupem anebo polévkou.

I když je Mystic v současnosti nejlepším textilem, existují vlivy, které jej mohou trvale poškodit. Jedná se o poškození vzniklé úmyslným anebo nesprávným jednáním, stykem s textílií s nedostatečnou barevnou stálostí a barvami, škody spáchané teplem a otevřeným ohněm, žíravinami, domácími zvířaty, impregnačními prostředky, laky na nehty, odlakovači. Znehodnocujícně také působí šťávy z ovoce a moč.

High-tech vlákno vaši sedací soupravu chrání před rozlitým červeným vínem, likérem, rtěnkou či krémem na boty. Domácí oslavy už nemusí být postrachem Vaší sedací soupravy. Znečistění pouze setřete ubrouskem a skvrnu vyčistíte čistou vodou a jemným hadrem.