Ponsel Long Life

Nová generace snadno čistitelných látek

Longlife od Microfibres® 

Longlife je technologicky špičková potahová látka, která splňuje nejvyšší nároky na užívání. Nákladnými vývojovými pracemi vyvinuli v Microfibres® výzkumných laboratořích pokrokovou látku, která má extrémně dlouhou životnost, je velmi měkká a jednoduchá v péči. Tak v sobě tato revoluční potahová látka spojuje všechny výhody a tak předčí všechna očekávání – přirozeně tak může tato látka nést název Longlife.

Longlife od Microfibres® - 5 let záruka pro Vaši jistotu

Důvěra je důležitá, ale kontrola je důležitější. Proto je Longlife potahová látka podrobena co nejpřísnějším zkušebním kritériím. A proto Vám rádi poskytneme 5 let záruku na všechny důležité vlastnosti, jako jsou snadná péče, stálobarevnost a odolnost proti tvorbě žmolků.

Longlife od Microfibres® - nezávadná pro životní prostředí

Neustále se snažíme, aby byla dodržena všechna opatření potřebná pro nezávadnost k životnímu prostředí, která byla námi dokonce předčena, abychom tak chránili naši zemi i pro budoucí generace. Samozřejmě tak Longlife potahová látka splňuje všechna přísná kritéria Öko Tex Standard 100 a je nositelem Pečeti pro „důvěryhodné textilie“, která je celosvětovým synonymem pro zodpovědnou výrobu textilií.

Longlife od Microfibres® - extrémně měkký povrch pro skvělý pocit

Longlife poskytuje zcela nový, nadmíru příjemný měkký povrch. Vysokojakostní mix materiálů z bavlny a polyesteru propůjčuje látce takřka neuvěřitelnou měkkost a hebký povrch. Vychutnejte si tento luxus a zcela nový pocit s Longlife potahovou látkou.

Longlife od Microfibres® - úžasně jednoduchá péče

Longlife nedává skvrnám žádnou šanci – ať už pokrmům nebo nápojům jako jsou mléko, káva, víno, čokoláda, kečup, šťáva a další.  Také propiska, rtěnka a podobné. Všechny tyto skvrny odstraníte jen vodou a mýdlem beze zbytku. Funguje to jednoduše. Navlhčete houbu nebo čistící tkaninu mýdlovým roztokem. Krouživými pohyby odstraňte jednoduše skvrnu. Vysušte vlhkou plochu ručníkem a vykartáčujte vlas jemným kartáčkem, aby se obnovila struktura materiálu. Neumisťujte Váš sedací nábytek na přímé sluneční záření. Použití rozpouštědel, odlakovače, impregnací nebo čistícího benzínu může látku poškodit.

Longlife od Microfibres® - extrémně odolná

V krajně náročných testech prokázali inženýři z Microfibres® velmi vysokou odolnost materiálu. Longlife potahová látka obstála tyto extrémně tvrdé testy odolnosti díly hodnotě oděru více než 100 000 otáček a splňuje tím ty nejvyšší nároky na odolnost a dlouhověkost.

Ponsel Long Life zk
Creme
Ponsel Long Life zk
Caramel
Ponsel Long Life zk
Lachs
Ponsel Long Life zk
Sand
Ponsel Long Life zk
Rost
Ponsel Long Life zk
Grun
Ponsel Long Life zk
Latte
Ponsel Long Life zk
Snow
Ponsel Long Life zk
Graphite
Ponsel Long Life zk
Schoko
Ponsel Long Life zk
Braun