Beris - novinka 2021

Beris - novinka 2021
Beris - novinka 2021
Beris - novinka 2021
Beris - novinka 2021
Beris - novinka 2021Beris - novinka 2021Beris - novinka 2021Beris - novinka 2021

Jednoduchost... Lehkost...

Moderní německá značková sedací souprava. 

Beris - Stoff / Leder 166 - jednoduché linie, které Vás zvou k lenošení. Beris je moderní sedačka do moderního bydlení. Designové nadšence překvapí detail ve formě soklu z masivního dubu a možnost masivní podnože. Příznivce individuality a originality nadchne široký výběr potahového materiálu a popř. možnost zvolení úpravy soklu. Pro zvýšení pohodlí má opěrku na hlavu, kterou ocení nejenom milovníci ležérního stylu užívání sedací soupravy.

Díky výplni typu Supersoft má příjemné měkké sezení typické pro ležérní sedací soupravy. 

 

Sedací souprava se vyrábí jako pohovka (různé rozměry a uspořádání), hocker (taburet) nebo jako rohová sestava.

Složení sedáku typu Supersoft:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Vnitřní matrace se speciální výplní

 

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

, , , , , ,

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.