Ancona - novinka 2021

Ancona - novinka 2021
Ancona - novinka 2021
Ancona - novinka 2021
Ancona - novinka 2021
Ancona - novinka 2021Ancona - novinka 2021Ancona - novinka 2021Ancona - novinka 2021
Rozměry Rozměry 2

Exkluzivní... Elegantní...

Moderní německá značková sedací souprava. 

Ancona - Stoff / Leder 135 - je charakteristická lehkostí a ležérností. Jednoduchý styl této sedací soupravy je tím správným doplňkem do moderního bydlení. Designové nadšence překvapí detail ve formě soklu z masivního dubu. Výběr potahového materiálu a popř. úpravy soklu je pak příležitostí pro individualitu a originalitu. Má možnost polohování opěrek na hlavu a komfortní funkci elektrického povýsuvu sedáku s dotykovým senzorem u dílů -20, -21, -25, -26, -28, -29, -54, -55, -98 a -99, kterou ocení nejenom příznivci ležérního stylu užívání sedací soupravy.

Díky výplni typu Supersoft má příjemné měkké sezení typické pro ležérní sedací soupravy. 

 

Sedací souprava se vyrábí jako pohovka (různé rozměry a uspořádání), hocker (taburet) nebo jako rohová sestava popř. do U.

Složení sedáku typu Supersoft:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Vnitřní matrace se speciální výplní

Tento model má možnost alternaticní výplně typu SOFT.

Složení sedáku typu SOFT:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Vysoko elastická PUR pěna

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.