Look

Look
Look

NOVINKA - EXKLUZIVNĚ VYSTAVENÁ na showroomech v BRNĚ (areál Brno Car) a OLOMOUCI (NP Haná).

Slovenská značková sedací souprava

Look - designová sedací souprava, která Vás překvapí ležérními funkcemi a komfortem sezení. Pocit pohodlí je umocněný polohovacími opěrkami na záda a opěrkami na ruce. V kombinaci s hloubkou sedáku, sklonem, výškou zad a polohovatelnými opěradly je zákazníky všech velikostí považována za vysoce komfortní. Sedací souprava se vyrábí také jako samostatně stojící pohovky, rohové sestavy a ve variantě do U.

Složení sedáku sedací soupravy Look:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • PU pěna vysoké gramáže
  • HR / W pěna
  • Horní krytí - rouno

Tento model je plný překvapení, které Vás zaujmou na první pohled - a to jste si do sedačky ješte nesedli...

Vzhled a pohodlí je podpořené ješte nekompromisní kvalitou. Look je perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava s hlavním důrazem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užívaním sedací soupravy a její údržbou.

 

  

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5 letou zárukou, mnoha elementů, z kterých se dá u dané sedací soupravy seskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.