Lexus NEW

Lexus NEW
Lexus NEW
Lexus NEW
Lexus NEW
Lexus NEW
Lexus NEWLexus NEWLexus NEWLexus NEWLexus NEW

NOVINKA - Exkluzivně vystavená na SHOWROOMU v BRNĚ

Slovenská značková sedací souprava, vyráběná na Slovensku pro trhy západních zemí EU.

LEXUS - modulová sedací souprava, která Vás překvapí pohodlím sedáků a funkcí polohovatelných opěrek hlavy. Komfort sezení je umocněn ležérní funkcí elektrického povýsuvu sedáku, sedák je ovladatelný přímo v sedě pomocí elegantních chromových tlačítek zabudovaných v područce sedací soupravy. Ve spojení s dokonalým pohodlím, ergonomií sedu a nastavením záhlavníkových polštářů je LEXUS NEW předurčená pro zákazníky, kteří si radi dopřejí vysoký komfort.

Sedací souprava se vyrábí v rohových variantách (v různých rozměrech), popř. do U, ale také jako klasická 2 - 3 pohovka.

Celkový dojem podškrtne dokonalé, zajímavé a hlavně volitelné štepování lícových švů ve stylu Vintage X a Design ll.

Kostra sedací soupravy je vyrobená z kvalitního slovenského bukového dřeva, výplně (pěny, rouna, vlnité pružiny, motor a mechanismus výsuvu...) sedací soupravy pocházejí ze západních zemí EU stejně jako i potahové materiály.

Složení sedáku sedací soupravy LEXUS:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Horní krytí - Rouno
  • Vysoko elastická PUR pěna


Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava s hlavním důrazem na dlouhou životnos, která je ovlivnitelná vhodným užívaním sedací soupravy a její údržbou.
 

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M

        

Velmi pohodlnou a komfortní sedačku nelze vyrobit s rozkladem a úložným prostorem. Je to technicky nemožné, protože rozkladací mechanismus se vždy nachází vespod, kde se v pohodlných sedačkách odehráva komfort ... vlnovcové, vinuté, nebo bonelové pružiny v kombináci s latexovou výplňí.

Řešení přece ale existuje. . . SOFALAND jako první nabízí kombinaci rohové sestavy s elektricky nafukovaným jednolůžkem. Na sedačce se tak komfortně vyspí dva dospelí lidi.

DŮLEŽITÉ: Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, z kterých se dá u dané sedací soupravy seskladat něklik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW, Lexus NEW

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.