Retro - výprodej PRAHA

Retro - výprodej PRAHA
Retro - výprodej PRAHA
Retro - výprodej PRAHA
Retro - výprodej PRAHA
Retro - výprodej PRAHARetro - výprodej PRAHARetro - výprodej PRAHARetro - výprodej PRAHA

Retro křeslo s dubovými ohýbanými područkami a polohovatelnou opěrkou hlavy od německé společnosti Ponsel - ihned k odběru

Potahový materiál: Mikrovlákno - Alcantara (Ponsel - 0865/13)
Země původu: Německo
Původní cena křesla: 28 980 Kč s DPH | Cena po slevě: 20 000 Kč s DPH
 

KONTAKT: +420 272 680 280 | info@sofaland.cz

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizovaná v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kultůru a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale také šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedacích souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

Výroba sedacích souprav společností PONSEL:

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, z kterých se dá u dané sedací soupravy seskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a spracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce a nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - od roku 2012 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR a SR.

, , , ,

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.