Perth - Ihned k odběru

Perth - Ihned k odběru
Perth - Ihned k odběru
Perth - Ihned k odběruPerth - Ihned k odběru

Rohová sedací souprava do tvaru L Perth od německé společnosti Ponsel - ihned k odběru

Rozměry sedací soupravy: 276 x 180 cm
Kostra: kostra sedací soupravy je vyrobená z kvalitního bukového dřeva
Země původu: Německo

V sedací soupravě je použitý sedák typu Pontura. Jedná sa o nový typ sedáku s visko pěnou. Viskózní pěna se velmi často používá v matracích na spaní. Reaguje na teplo lidského těla. Při normální pokojové teplotě je pěna tužší, při zahřátí lidským telem změkne. Když se na sedací soupravu se sedákem typu Pontura posadí človek, po nějaké době (cca. 10 minut) víky zahřátí sedák změkne a kopíruje potom tvary sedícího člověka. Víky tomu sedací souprava klade menší tlak na klouby, které jsou namáhané při sezení.

Původní cena sedačky: 89.960 Kč s DPH  |  Cena po slevě: 74.000 Kč s DPH
Původní cena křesla: 28.980 Kč s DPH | Cena po slevě: 20.000 Kč s DPH


KONTAKT: +420 272 680 280 | info@sofaland.cz

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizovaná v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kultůru a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale také šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedacích souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

Výroba sedací soupravy společností PONSEL:

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, z kterých se dá u dané sedací soupravy seskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a spracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce a nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - od roku 2012 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR a SR.

Rohová luxusní sedací souprava Perth za výprodejovou cenu, Rohová luxusní sedací souprava Perth za výprodejovou cenu

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.