Albany - výprodej PRAHA

Albany - výprodej PRAHA
Albany - výprodej PRAHA
Albany - výprodej PRAHA
Albany - výprodej PRAHA
Albany - výprodej PRAHAAlbany - výprodej PRAHAAlbany - výprodej PRAHAAlbany - výprodej PRAHA

Rohová sedací souprava do tvaru L Albany od německé společnosti Ponsel - ihned k odběru

Rozměry sedací soupravy: 176 x 239 cm
Materiál: Mikrovlákno - Alcantara (Ponsel 8)
Funkce: polohovací opěrky na opření hlavy
Kostra: kostra sedací soupravy je vyrobena z kvalitního bukového dřeva
Sedák: SOFT

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Vysoko elastická PUR pěna

Designová sedací souprava, která Vás překvapí pohodlným sedákem typu SOFT. Pocit pohodlí je umocněný polohovatelnými opěrkami hlavy a pro oko příjemně tvarovanou opěrkou na ruce, která má ideální výšku pro opření. V kombinaci s hloubkou sedáku a sklonem a výškou zad je zákazníky ať menšího či většího vzrůstu považována za vysoce komfortní.


Původní cena:  83.260 Kč s DPH  |  Výprodejová cena: 69.000 Kč s DPH
 

KONTAKT: +420 272 680 280 | info@sofaland.cz

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizovaná v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kultůru a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale také šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedacích souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

Výroba sedací soupravy společností PONSEL:

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, z kterých se dá u dané sedací soupravy seskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a spracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce a nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - od roku 2012 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR a SR.

Firma RECOR patří k největším belgickým výrobcům čalouněného nábytku. Reprezentuje ty nejlepší tradice belgického řemesla a udržitelnosti. Hlavními a nejdůležitějšími faktory úspěchu společnosti Recor je srdce pro lidi a šetrnost k životnímu prostředí.

Velmi si cení rodinných hodnot: "Jsme rodinný podnik, který se stará o celé generace rodin." Rodinná firma Recor má více jak sedmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav v Belgii - v Hasseltu.

Kromě zaměření na inovace Recor pracuje na udržitelné politice mimo jiné lepší recyklací odpadu.

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5 roční zárukou, více modulů, z kterých se dá u dané sedaíj soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučuje návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce, nebo kůži.

 

, , ,

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.