Columbus 889

Columbus 889
Columbus 889
Rozměry Rozměry 2

Moderní, vzdušná, luxusní...

Německá značková sedací souprava. 

Columbus- Stoff / Leder 889 - moderní sedací souprava, která má několik velikostí „dlouhého křesla“ (rohový element). Při výběru maximální velikosti XXL zákazník dosáhne šířky dílu až 150 cm což je ideální pro příznivce ležérního stylu. Sedací soupravy se systémem Softspring jsou dalším vývojovým stupněm původních pružinových sedáků firmy Ponsel. Rozdíl je v použití vyššího bonellového jádra uvnitř sedáku. V praxi to znamená, že při dosednutí je odpor pružin pocitově měkčí a jemnější.

Celkový design podtrhuje decentní okrasný prvek - zvýrazněné kontrastní šití. Luxusní prvek a ukázka prvotřídní ruční práce německých čalouníků u tohoto modelu lahodí oku a dekorativně doplní každý interiér. Nízké záda se dají vhodně doplnit velkým polštářem, nebo záhlavníkem, díky kterému si zákazník při odpočinku opře i hlavu.

Sedací souprava se vyrábí ve verzi trojpohovka, dvojpohovka, křeslo, hocker (taburet) nebo jako rohová sestava, popř. do U.

Složení sedáku typu Softspring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonnellové pružinové jádro 11 cm
  • Vysoce elastická PU pěna
  • Horní krytí

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.