Grande

Grande
Grande
Grande
GrandeGrandeGrande

Sedací souprava, kterou je možné vyrobit dle přání zákazníka na požadované rozměry. Exkluzivně vystavená na showroomech v Brně (areál Brnocar) a Olomouci (NP Haná).

Sedací soupravy nejvyšší kvality jsou vyráběné pod značkou SOFALAND v České republice s použitím nejkvalitnějších materiálů (rámy, pružení, latexové výplně, rozkládací mechanizmy, funkční opěrky, potahové materiály), vynikají řemeslným zpracováním a získaly ocenění Asociace českých nábytkářů Česká kvalita.

Vyrábí se jako samostatně stojící pohovky s křeslem a teburetkou, jako rohové sestavy, popř. do U. Na výběr je z široké nabídky kvalitních látkových potahů. Nohy chrom, nebo dřevo - masiv s úpravou.

Funkce:

  • zvedací opěrky zad
  • rozklad pro příležitostné spaní
  • úložný prostor

       

V případě potřeby jsme schopni sedací soupravu zaměřit přímo na místě a ve výrobě přizpůsobit rozměry na centimetry a tím vyhovět Vašim konkrétním potřebám a představám.

Vidět je málo - přijďte si sednout - vyzkoušejte na prodejně.

                      

Vyráběné  v České republice. Prvotřídní certifikované konstrukční materiály.

Velký výběr odolných potahových materiálů mimořádné kvality.

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.