Aspen 3 2 1

Aspen 3 2 1
Aspen 3 2 1
Aspen 3 2 1
Aspen 3 2 1
Aspen 3 2 1
Aspen 3 2 1Aspen 3 2 1Aspen 3 2 1Aspen 3 2 1Aspen 3 2 1
Rozměry

Exkluzivně vystavený na pobočce v Brně (areál BRNOCAR)

Klasický styl současné doby

Německá značková sedací souprava. 

Aspen - Stoff / Leder 223 - Tato komfortní sedací souprava je vhodná zejména pro zákazníky, kteří mají v oblibě romaticky zařízený interiér, je modulová, dá se sestavit v různých konfiguracích a ve špičkových potahových látkách Ponsel Exlusive - pouze evropského původu. V německu a západních zemích EU je předmětem nebývalého zájmu široké veřejnosti, designérů, interierových poradců a architektů...proto ji zařazujeme do našeho sortimentu. Překvapí Vás pohodlným sedákem typu SOFT spring. Pro příznivce pružinových výplňí je možné objednat s alternativním sedákem typu Classic spring.

Sedací soupravu si můžete seskládat ze samostatně stojící pohovek, popř. i s křeslem, do různých rohových variant, popř. do U. Díky variabilitě ve výběru sedáku a područek (čtyři tvarově odlišné područe) si zákazník může navolit nejen vzhled sedací soupravy, ale i komfort sezení.

Složení sedáku typu SOFT spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonnellové pružinové jádro 11 cm
  • Vysoko elastická PU pěna
  • Horní krytí - rouno

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • Vysoko elastická PU pěna

               

Německá firma PONSEL patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu.

 

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

, , , , , , , ,

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.