Perth L

Perth L
Perth L
Perth LPerth L
Rozměry Rozměry 2

Exkluzivně vystavená na pobočce v Praze (OC Global Point)

Moderní, vzdušná, luxusní...

Německá značková sedací souprava. 

Perth- Stoff / Leder 871 - vznikl se stejnou myšlenkou, jako model Peru. Opět celý koncept podtrhuje kontrastní šití, kdy se obálkový vzor zručně zaoblí ve středu šití a ve výsledku krásně ladí se zaoblými křivkami sedáků. Úžasným doplňkem je pak bederní polštářek, který kopíruje obálkový vzor použitý na boku sedací soupravy. Pro lenošení má v typovém plánu na výběr několik šířek rohového elementu tzv. „dlouhého křesla“. Největší šířku poskytuje díl s označením XXL a to 142 cm. Pro zákazníky s velkým prostorem je v nabídce i křesílko, které při vhodně zvoleném potahu vytvoří pomyslnou třešničku celého interiéru. Pro zvýšení pohodlí je k dispozici záhlavník, který vhodně doplní sestavu a zajistí pohodlnou oporu hlavy.

Velkou výhodou je nový speciální typ sedáku s viskózní pěnou, která se hojně užívá v matracích na spaní. Tato pěna reaguje na lidské teplo, při pokojové teplotě je pěna tužší, při zahřátí při sezení (cca 10 minut) sedák díky zahřátí změkne a kopíruje tvar těla. Díky tomu sedací souprava nevyvíjí takový tlak na často namáhané klouby.

Sedací souprava se vyrábí také ve verzi trojpohovka, dvojpohovka, křeslo, hocker (taburet) nebo jako sestava do U.

Složení sedáku typu Pontura:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Viskozová pěna
  • Rouno

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.