Messina

Messina
Messina
Rozměry

Moderní styl současné doby - exkluzivně vystavená na pobočce v Olomouci (NP Haná)

Německá značková sedací souprava. 

Messina - Stoff / Leder 197 - moderní sedací souprava, která se na první pohled prezentuje díky šikovně schované funkci polohovacích opěrek na hlavu jako nízká sedačka. Ve skutečnosti ale uspokojí potřeby i vyšších zákazníků. Volitelné širší opěrky na ruce s funkcí polohování ocení nejenom vášnivý čtenáři, ale také milovníci ležérního stylu užívání sedací soupravy. Pro zvýšení pohodlí mají díly -871, -878, -879 funkci manuálního povýsuvu sedáku. Díky této funkci se hloubka sedu zvětší cca o 15 cm.

Pocit příjemného pohodlí je zajištěn sedákem typu Classic spring s klasickými pružinami. Tento systém používá firma Ponsel již desítky let. Jedná se o klasickou pružinovou výplň s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra), nehrozí tedy jako u starých sedacích souprav protržení potahu pružinou.

Luxusní vzhled příjemně doplní kontrastní štepování dle široké nabídky vzorkovnice nití. Pro konzervativní zákazníky je možné mít štepování v barvě potahu.

Sedací souprava se vyrábí také ve verzi trojpohovka, dvojpohovka, křeslo, hocker (taburet) nebo jako sestava do U.

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • Vysoko elastická PU pěna

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Od roku 2012 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL
Za roky 2013 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav PONSEL v ČR

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.