Fantasy L - novinka

Fantasy L - novinka
Fantasy L - novinka
Fantasy L - novinkaFantasy L - novinka

Luxusní pohodlí - exkluzivně vystavena na pobočce v Brně (areál BRNOCARU)

Německá sedací souprava, vyráběna na Slovensku pro trhy západních zemí EU

Modulová sedací souprava s ležérní funkcí manuálního a elektrického povýsuvu sedáků (ovladatelná v sedě přímo z područky elegantními chromovými tlačítky).

Ve spojení s dokonalým pohodlím, ergonomií sedu a nastavením záhlavníkových polštářů je model Fantasy předurčen pro zákazníky, kteří si rádi dopřejí vysoký komfort při relaxaci.

 

Při výrobě této sedací soupravy je kladený mimořádný důraz na kvalitu použitých materiálů, dovážených převážně z Německa a Belgie - PUR a HR pěny, kovových vlnovců, pružin, nosných částí a mechanických komponentů.

Výsledkem je kvalitní, funkční, ergonomicky pohodlná a perfektně řemeslně zpracovaná sedací souprava s hlavním aspektem na dlouhou životnost, která je ovlivnitelná vhodným užíváním sedací soupravy a její údržbou.

 

        

Velmi pohodlnou a komfortní sedačku nelze vyrobit s rozkladem a úložným prostorem. Je to technicky nemožné, protože rozkládací mechanismus se vždy nachází vespod, kde se v pohodlných sedčkách odehrává komfort...vlnovcové, vinuté, nebo bonelové pružinyv v kombinaci s latexovou výplní. 

Řešení přece ale existuje . . . SOFALAND jako první nabízí kombinaci rohové sestavy s elektricky nafukovaným jednolůžkem. Na sedačce se tím pádem komfortně vyspí dva dospělí lidé. Více ve VIDEU

 

 

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 480, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.