Loft R

Loft R
Loft R
Loft R
Loft R
Loft RLoft RLoft RLoft R
Rozměry Rozměry 2

Klasický styl současné doby.. Harmonický design.. Nečekaná funkčnost.. Maximální komfort..

Německá značková sedací souprava...

100% německá preciznost a vysoká kvalita = dlouhá životnost.

Loft - Stoff / Leder 413 - nabízí design, praktičnost, eleganci, komfort a dokonalé zpracování v jednom. Funkce výsuvu dlouhého křesla na relaxlůžko je skvělým doplňkem pro rodinnou pohodu s jedinečným komfortem sezení. Relax funkci je možné bezproblémově ovládat senzorem do polohy přesně dle přání a pohodlí. Plynule nastaví rohový díl (lehátko) z pozice na sezení do pololehu/polosedu a dále až do polohy pro spánek (lůžko). Vznikne tak pohodlný a velkorysý prostor k posezení s přáteli, na chvíle strávené s rodinou i pro odpočinek po práci.

Model Loft je vhodný díky širokému výběru potahového materiálu, štepování (kontrastního nebo v barvě látky) a nožiček (široký výběr moderních kovových a dřevěných z masivu) do každého interiéru.

Vyrábí se v pevné verzi nebo s funkcemi:

  • úložným prostorem (u dílů -25, -54, -55, -33, -38 a -39)
  • elektrický výsuv sedáku se senzorem a polohováním zad na relax lůžko o rozměru 94 x 200 cm (u dílů - 62 a - 63)
  • elektrický výsuv sedáku se senzorem a polohováním zad na relax lůžko o rozměru 124 x 200 cm (u dílů - 72 a - 73)

Sedací souprava se vyrábí jako samostatně stojících pohovky, s křeslem popř. taburetkou, nebo v různých rohových sestavách.

Pocit příjemného pohodlí je zajištěn sedákem typu Classic spring s klasickými pružinami. Tento systém používá firma Ponsel již desítky let. Jedná se o klasickou pružinovou výplň s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra), nehrozí tedy jako u starých sedacích souprav protržení potahu pružinou.

Složení sedáku typu Classic spring:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Bonellové pružinové jádro 8 cm
  • vysoko elastická PU pěna

 

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

 

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

  

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.