Genua R

Genua R
Genua R
Genua R
Genua R
Genua RGenua RGenua RGenua R
Rozměry Rozměry 2

Novinka - moderní styl současné doby

Německá značková sedací souprava. 

Genua - Stoff / Leder 177 - krásná ležérní sedací souprava do moderně zařízeného obýváku. Integrované elektricky polohovatelné opěrky hlavy v kombinaci s elektricky polohovatelnými opěrkami na nohy poskytují maximální pohodlí při odpočinku.  Překvapí Vás pohodlným sedákem typu SOFT.

Pocit pohodlí je umocněný pro oko příjemně tvarovanou opěrkou na ruce, která má ideální výšku pro opření. V kombinaci s hloubkou sedáku a sklonem a výškou zad je zákazníky ať menšího či většího vzrůstu považována za vysoce komfortní. Navíc u dílů -25,-33,-38,-39,-54,-55,-68,-69 je možné objednát ležérní funkci elektrického povýsuvu sedáku.

Sedací soupravu si můžete seskládat ze samostatně stojící pohovek, popř. i s křeslem, do různých rohových variant, popř. do U. Potahový materiál se dá vhodně doplnit o okrasný šev ve vybraných barvách. Toto kontrastní štepování je u sedací soupravy Genua již samozřejmostí, v případě zájmu se vyrabí i v barvě potahu (nekontrastní). 

Složení sedáku typu SOFT:

  • Vlnovce
  • Netkaný potah
  • Elastická studená pěna
  • Vysoko elastická PU pěna

Tento model je plný překvapení, které Vás zaujmou na první pohled - a to jste si do sedačky ješte nesedli...

Vzhled a pohodlí je podpořené ješte nekompromisní kvalitou, sedačka v sobě snoubí všechny zručnosti a kvalitativní charakteristiky dobrého jména sedacích souprav PONSEL.

Firma Albert PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku - je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Je rodinnou firmou s více jak devadesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu - Bavorsku.

Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Vyzkoušejte na vlastí kůži pohodlí a komfort německých sedací souprav PONSEL

Tyto sedací soupravy mají německý certifikát kvality Golden M a Der Blaue Engel

 

DŮLEŽITÉ:

Vzhledem k velkému výběru potahových látek - cca 350, v některých případech s 5ti letou zárukou, více modulů, ze kterých lze u dané sedací soupravy vyskládat několik rozměrových variant Vám doporučujeme návštěvu nejbližší prodejny.

Na našich prodejnách Vám sedací soupravu rádi předvedeme a zpracujeme cenovou kalkulaci Vámi vybrané sestavy v požadované látce nebo kůži.

Od roku 2011 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL - za období 2012 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav v ČR.

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.