Aspen 3

Aspen 3
Aspen 3

Tato špičková komfortní sedací souprava je vhodná zejména pro zákazníky, kteří mají v oblibě romaticky zařízený interiér, je modulová, dá se sestavit v různých konfiguracích a ve špičkových potahových látkách Ponsel Exlusive -pouze evropského původu. V německu a západních zemích EU je předmětem nebývalého zájmu široké veřejnosti, designérů, interierových poradců a architektů...proto ji zařazujeme do našeho sortimentu.

Sedací soupravu ASPEN máme exluzivně vystavenou na Brněnské pobočce sítě Sofaland přesně ve stejných provedeních, jako je možné vidět na fotografiích.

Více informací o nové sedací soupravě ASPEN, ceny, rozměrové možnosti a dodací podmínky Vám radí zdělíme zatím telefonicky na čísle +420 602 33 77 39 nebo přes formulář Dotaz na produkt, který se nachází ve spodní části této stránky.                    

Německá firma PONSEL patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu.

Firma Albert PONSEL je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

Od roku 2012 jsme AUTORIZOVANÝ PRODEJCE sedacích souprav PONSEL
Za roky 2013 - 2015 jsme nejlepší prodejce značkových sedacích souprav PONSEL v ČR

 

 

Rádi Vám zodpovíme Vaše telefonické dotazy na zboží, ceny, potahové materiály, prostorové možnosti souprav a jejich úpravy na míru, dodací lhůty, dovoz zboží a jeho instalaci.

Denně od 10.00 hod. do 20.00 hod. na lince (+420) 272 680 280

Kontaktní formulář

Osobní údaje

Údaje označené * je nutno vyplnit.